Sa oled siin

Avatud on konkurentsivõime tugevdamise investeeringute toetusvoor

Tänasest saab taotleda Põlva-, Pärnu-, Võru-, Hiiu-, Rapla-, Saare- ja Lääne-Virumaal konkurentsivõime tugevdamise investeeringute toetust (PKT). PKT toetuse abil on võimalik teha investeeringuid piirkonna eripära rõhutavate turismiatraktsioonide arendamiseks, ettevõtlusele vajaliku avaliku tugitaristu rajamiseks tööstus- ja ettevõtlusalade juurde, inkubatsiooni- ja tootearendusvõimaluste väljaarendamiseks, linnakeskuse avaliku ruumi ettevõtlusele atraktiivsemaks muutmiseks ning keskuste ja tagamaa vaheliste ühenduste, näiteks ühistransport ja kergliiklusteed arendamiseks.

Kokku investeeritakse PKT teises taotlusvoorus Põlva, Pärnu, Lääne-Viru, Võru, Hiiu, Saare ja Rapla maakonda ligikaudu 28,4 miljonit eurot.


Täpsema info taotlusvooru tähtaegade, kinnitatud tegevuskavade, tingimuste ja nõutavate dokumentide kohta avaldab EAS oma veebilehel. Taotluste esitamise tähtaeg on 25. september 2017.

Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise investeeringute toetusskeemi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond ja Euroopa Liit.

TÄPSEM INFO:
http://www.eas.ee/…/piirkondade-konkurentsivoime-tugevdami…/